serwis

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu uwzględniać za każdym razem specyfikę/problematykę danej branży. Uzgadniamy na samym początku współpracy zakres prowadzonych prac projektowych oraz proponujemy najkorzystniejszy i najefektywniejszy wariant, tak aby klient jak najszybciej osiągnął postawiony cel.

Stanowimy zespół doświadczonych inżynierów z obszerną wiedzą z zakresu projektowania układów mechaniki, automatyki, hydrauliki, pneumatyki oraz elektroniki. Jesteśmy specjalistami z szeroko pojętego rynku technologicznego w Polsce, które swoje bogate doświadczenie czerpali ze swojej wcześniejszej pracy w renomowanych firmach prywatnych oraz instytutach naukowych.

Projektując współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami produkującymi komponenty zakupowe do Naszych maszyn, przez co mamy dostęp na najnowszych rozwiązań istniejących na rynku, co przekłada się wprost na dostarczanie przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań inżynierskich.

Przedłużenie żywotności Twojego sprzętu

Dzięki planowej konserwacji i regularnej kontroli działania sprzętu wydłużamy jego pracę i niwelujemy możliwość jego awarii, gdy jest najbardziej potrzebny.

Wizyty serwisowe

Dzięki tej usłudze możesz być bezpieczny. Zapewniamy bezproblemowe i płynne rozwiązanie w zakresie serwisu i konserwacji skupiające się na minimalizacji niepotrzebnych przestojów i kosztów eksploatacji. Dzięki wizytom serwisowym naszych doświadczonych techników otrzymasz również porady ekspertów i pomysły dotyczące ulepszeń w celu poprawy ergonomii i ekonomiki eksploatacji.

Serwis ratunkowy

Pomimo dokładnej konserwacji nadal mogą wystąpić poważne awarie najzwyczajniej z ludzkiego błędu. W razie wypadku warto zwrócić się do naszego działu serwisowego. Jako klient kontraktowy masz rabaty na rozliczenia godzinowe i priorytetową dostępność.

Przeglądy UDT

Każde urządzenie transportu bliskiego podlegające pod Urząd Dozoru Technicznego wymaga przeglądów w określonych interwałach czasowych. Nasi inżynierowie serwisu zadbają o utrzymanie urządzeń w perfekcyjnym stanie co przekłada się na bezproblemową eksploatację.

Asysty konserwatorskie przy odbiorach UDT

Podczas odbioru urządzenia transportu bliskiego przez Urząd Dozoru Technicznego wymagana jest asysta Konserwatora UDT. Zapewniamy kompleksową usługę tak aby odbiór urządzenia przebiegł szybko i aby Klient mógł pełnoprawnie korzystać z urządzenia.

Przedłużenie gwarancji

Umowa serwisowa może pod pewnymi warunkami (zapisanymi w umowie bilateralnej w ramach proejktu) zezwalać na przedłużenie obowiązującego okresu gwarancji urządzenia

Certyfikowani inżynierowie serwisu

Twój sprzęt serwisowany jest przez tego, który zna go najlepiej – producenta

dlaczego my?

A

Działamy kompleksowo

A

PEŁNA DOKUMENTACJA TECHNICZNA

A

działamy zgodnie z normami ISO oraz posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia

A

WSPARCIE TECHNICZNE NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU

A

niestandardowe i specjalistyczne rozwiązania wg indywidualnych potrzeb klienta

A

Działamy kompleksowo

A

PEŁNA DOKUMENTACJA TECHNICZNA

A

działamy zgodnie z normami ISO oraz posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia

A

WSPARCIE TECHNICZNE NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU

A

niestandardowe i specjalistyczne rozwiązania wg indywidualnych potrzeb klienta

Serwis